Marzec 2023

Modelowanie 3D - koło komputerowe

W marcu 2023r., uczestnicy szkolnego koła komputerowego, rozpoczęli naukę modelowania 3D. Na początek prowadzący w/w zajęcia, nauczyciel Tomasz Kukuła, założył konta uczniom na platformie Tinkercad. Tak utworzona grupa zajęć komputerowych może sprawnie przeprowadzić etap logowania i wykonywać określone zadania. Na początek uczniowie zapoznali się z interfejsem programu oraz zasadami korzystania z narzędzi jakie oferuje ten programu do tworzenia modeli 3D. W ten sposób otworzyliśmy nowy etap w zajęciach komputerowych pod szyldem grafiki 3D.
W przysłości będzie to bezpośrednia odskocznia do drukowania modeli w drukarkach 3D.

Na poniższych zdjęciach uczniowie poznają zasady korzystania z narzędzi programu Tinkercad.

#LaboratoriaPrzyszłości   i   #LaboratoriaPrzyszlosci