Zdrowe Dzieci w Zdrowych Gminach

Nawigacja

 • Żonkile dla Hospicjum

  Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w przygotowanie żonkili na potrzeby akcji Pola Nadziei organizowanej przez kołobrzeskie hospicjum. Jak co roku nie zabrakło chętnych do pomocy i rąk do pracy. Dziękujemy - jak zwykle mogliśmy na Was liczyć ❤️

 • Pierwszy dzień wiosny

  Tradycyjnie powitaliśmy wiosnę zdrowymi sokami warzywno-owocowymi. Po bombie witamin udaliśmy się na halę sportową na dawkę ruchu i dobrej zabawy. 

 • Zajęcia żeglarskie

  Zajęcia żeglarskie

  Pomimo niesprzyjających warunków do żeglowania, zajęcia żeglarskie w naszej szkole odbywają się cały czas. Wykonywanie węzłów żeglarskich, ich doskonalenie do perfekcji oraz oglądanie filmów o tematyce podstaw żeglowania, przyniesie ewidentne korzyści z chwilą ponownego rozpoczęcia praktycznych zajęć na wodzie. Brawa dla naszych młodych żeglarzy !!! 

 • Tydzień Matematyki

  Tydzień Matematyki

  14.03 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Liczby Pi. Uczniowie klas IV-VI dowiedzieli się ile wynosi jej przybliżenie, co oznacza i gdzie możemy ją spotkać.
  Wykonali także prace „Liczba Pi na niebie”, poznając kolejne cyfry rozwinięcia dziesiętnego tej stałej matematycznej. Podczas przerw uczniowie mogli potrenować swoje umiejętności w rozwiązywaniu Sudoku. 🙂

  P.s. Czy wiecie, że w 2019 roku Emmie Haruka, pracująca w Google obliczyła 31 415 926 535 897 miejsc po przecinku liczby Pi? Robi wrażenie! 🤩 

  15.03, czyli kolejny dzień trwającego Tygodnia Matematyki upłynął nam pod znakiem szyfrów, poszukiwania skarbów i gry w Bingo. Klasa III miala okazję poznać zasady i spróbować swoich sił w szyfrowaniu. Na początku zaszyfrowaliśmy swoje imiona i nazwiska za pomocą szyfru Gaderypoluki.   Powstały ciekawe łamańce językowe! ;)
  Kolejnym zadaniem było poszukiwanie ukrytego skarbu. Uczniowie odczytywali zaszyfrowane za pomocą szyfru Cezara informacje, które pozwoliły im dojść do celu. Natomiast długa przerwa była okazją do szkolnych rozgrywek w Bingo. 

  Gratulacje dla Kuby Maja, który wykazał się świetną znajomością tabliczki mnożenia,
  doskonałym refleksem i wygrał dzisiejszą rozgrywkę! ;) 👏🥇🏆

 • Sportowy sukces naszych dziewcząt z klas VII i VII w piłce siatkowej

  Sportowy sukces naszych dziewcząt z klas VII i VII w piłce siatkowej

  Miło nam poinformować, że nasze dziewczęta z klasy siódmej i ósmej wywalczyły tytuł Mistrza Powiatu Kołobrzeskiego w piłce siatkowej rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

  Trzeba zaznaczyć, że rywalizacja była niezwykle wyrównana, a o zwycięstwie w całym turnieju zadecydował wynik bezpośredniego spotkania z zawodniczkami SP z Rymania.

  SERDECZNIE GRATULUJEMY CAŁEJ DRUŻYNIE.

  W składzie naszego zespołu wystąpiły: Zofia Nikel, Laura Ziemiańska, Blanka Marchlewska, Amelia Józefczuk, Klaudia Rajska, Hanna Mańkowska, Julia Przeździecka, Anastasiia Tyshchenko.

 • Nasze dziewczęta z III miejscem w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

  Nasze dziewczęta z III miejscem w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

  Uczennice najstarszych klas naszej szkoły zajęły III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce ręcznej rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

  SERDECZNIE GRATULUJEMY WALKI O KAŻDĄ PIŁKĘ W TURNIEJU.

  W składzie naszego zespołu wystąpiły: Zofia Nikel, Klaudia Rajska, Oliwia Maciejewska, Amelia Józefczuk, Antonina Majzner, Laura Ziemiańska, Vanessa Łapczuk, Anastasiia Tyschenko, Daria Kiiashko, Bogumiła Grzanka.

 • Tydzień Matematyki 13-17 marca

  Zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału w Tygodniu Matematycznym przygotowanym przez nauczyciela matematyki klas 4-6 Panią Katarzynę Labudę. Więcej informacji pod linkami.

 • Maraton Artystyczny w Kołobrzegu

  10 marca nasi uczniowie: Adam Norkowski, Mają Konieczka i Julia Zielińska, reprezentowali szkołę w Maratonie Artystycznym OPP w Kołobrzegu. Próbowali swoich sił w konkursie plastycznym i w konkursie piosenki. Gratulujemy sukcesu Adamowi Norkowskiemu, który otrzymał tytuł laureata w konkursie plastycznym.

 • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

  10.03.23 r., w Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Z naszej szkoły udział wzięło osiem uczestniczek. Zosia Nikel zdobyła I miejsce i powalczy w etapie powiatowym o udział w etapie wojewódzkim. Pozostałe uczestniczki zdobyły miejsca zaraz za podium. Wszystkim gratulujemy a za Zosię trzymamy kciuki 25 marca za sukces na etapie powiatowym.

 • Apel podsumowujący naukę w I półroczu

   W piątek odbył sie apel podsumowujący pracę uczniów w I półroczu. Wyróżnieni zostali uczniowie z wzorowymi wynikami w nauce. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy i kolejnych sukcesów.

 • Zarządzenie Wójta Gminy Kołobrzeg w sprawie rekrutacji do klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych na rok 2023/2024

  ​​​​​

 • Dzień Bezpiecznego Internetu oraz Walentynki

  W ostatni dzień przed feriami z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu został zorganizowany w naszej szkole apel poświęcony zagadnieniu pt. „Jak zabezpieczyć się przed niebezpieczeństwami czyhającymi na nas w Internecie ?” W oparciu o prezentację multimedialną, nauczyciel informatyki – Tomasz Kukuła, omówił dzieciom zasady bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych, portali społecznościowych, stron i poczty elektronicznej. Dzieci wzbogacone o tak przyswojoną wiedzę będą zabezpieczone na długie lata podczas surfowania w wirtualnym świecie. Na zakończenie nagrodzono osoby, które wykonały plakaty z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Nagrodą były figurki 3D wydrukowane w naszej szkole.

  Samorząd Szkolny natomiast, wręczył wyróżnienia na "najsympatyczniejszego/najsympatyczniejszą ... , naładniejszego/najładniejszą ... , najzabawniejszego/najzabawniejszą .... ".  Wręczono także Walentynki, które uczniowie przekazali za pomocą poczty walentynkowej.

   

   

 • Raport z projektu Zdrowe Dzieci w Zdrowych Gminach

  Prezentujemy raport końcowy oraz raporty okresowe projektu Zdrowe Dzieci w Zdrowych Gminach. Projekt realizowany był w naszej szkole w latach 2017-2021.

  Raport_koncowy-Abschlussbericht_GKGK_2021-PL-1.pdf

  Raport_okresowy_Gmina_Kolobrzeg_nr_1.pdf     Raport nr 1 dotyczy okresu 01.09.2017 - 31.12.2018

  Raport_okresowy_Gmina_Kolobrzeg_nr_2.pdf     Raport nr 2 dotyczy okresu 01.01.2019 - 31.12.2019

  Raport_okresowy_Gmina_Kolobrzeg_nr_3.pdf     Raport nr 3 dotyczy okresu 01.01.2021 - 30.09.2021


 • Przygotowania do Walentynek

  W minionym tygodniu klasa 8 przygotowywała ozdoby na Walentynki. Uczniowie pięknie przystroili hol balonami. Skrzynka Walentynkowa wystawiona będzie do czwartku. Zachęcamy do przekazywania pozdrowień i życzeń poprzez naszą walentynkową pocztę.

 • Czekoladowy Autobus

  W czwartek w naszej szkole gościlismy Czekoladowy Autobus. Były warsztaty, degustacja trzech roadzjów czekolady, rysowanie wzorów czekoladą oraz czekoladowy konkurs. Każdy z uczestników zabrał do domu słodki, samodzielnie wykonany upominek. Było bardzo czekoladowo i pysznie.

 • Występ naszych uczennic

  21 stycznia w trzebiatowskim ośrodku kultury odbyło się xxviii "spotkanie czterech świec". w tym dniu uroczystość połączyła wiernych kościołów: rzymskokatolickiego, greckokatolickiego, prawosławnego, ewangelicko - augsburskiego. podczas spotkania uczestnicy wspólnie kolędowali w wielu językach. nasze uczennice z kl. viii zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w bloku wyznania rzymskokatolickiego. na zakończenie koncertu zaśpiewały pieśń pt. " przekażmy sobie znak pokoju ", która stała się tradycją spotkania. 

 • Igrzyska Dzieci Kołobrzeskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Ręcznej

  W tym tygodniu na hali GOSTiR odbywały się zawody międzyszkolne w ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci Kołobrzeskiego Szkolnego Związku Sportowego.

  Pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z klas IV-VI. Miło nam poinformować, że nasza szkolna drużyna dzielnie walczyła w każdym meczu i w klasyfikacji generalnej zajęła III miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Gabriela Majzner, Amelia Skubisz, Helena Białonowicz, Zofia Białonowicz, Lena Borkowska, Anna Woźniak, Weronika Wosik, Julia Czechowska, Sissy Bakowicz, Hanna Czubik, Julietta Macioszek, Julia Lachowicz.SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

  Wyniki klasyfikacji dziewcząt:

  1. SP Gościno

  2. SP Dygowo

  3. SP Dźwirzyno

  4. SP Drzonowo

  5. SP Ustronie Morskie

  6. SP nr 6 Kołobrzeg

  W rozgrywkach chłopców nasi uczniowie w fazie grupowej ulegli późniejszym zdobywcą drugiego miejsca i zakończyli udział w turnieju. Pomimo przegranej walczyli dzielnie do samego końca za co należą im się brawa.

  Wyniki klasyfikacji chłopców:

  1. SP nr 6 Kołobrzeg

  2. SP Wrzosowo

  3. SP Ustronie Morskie

  4. SP Gościno

  5. SP Dźwirzyno

  6. SP Drzonowo

  7. SP Dygowo

 • Konsultacje społeczne ws.zmiany granic administracyjnych Gminy Kołobrzeg

   KONSULTACJE SPOŁECZNE

  WS. ZMIANY GRANIC ADMINISTRACYJNYCH
  GMINY KOŁOBRZEG

  ANKIETA KONSULTACYJNA DOSTĘPNA JEST W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

  CZAS TRWANIA KONSULTACJI:  18.01.2023 r.  -  17.02.2023 r.

 • Niespodzianka dla najmłodszych

  W poniedziałek na dzieci z zerówki czekała niespodzianka w postaci prezentów. Nowe zabawki sprawiły wiele radości. 

 • Szkolne Jasełka

  21 grudnia dzieci z naszej szkolnej "zeróweczki", zaprezentowały swoje aktorsie umiejętności po raz kolejny, tym razem dla wszystkich uczniów szkoły. Występ był piękny i wzruszający. 

  Po najmłodszych wystapili  uczniowie klasy 7 oraz 8 z repertuarem znanych i lubianych, świątczenych utworów muzycznych. 

  Wszystkim gratulujemy odwagi! Dziękujemy Pani Annie Oktabie za przygotowanie dzieci oraz Pani Renacie Jankowskiej za przygotowanie młodzieży oraz przepiękne dekoracje.

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dźwirzynie
  ul. Sportowa 27
  78-131 Dźwirzyno
 • 94/3585410 (sekretariat)

Galeria zdjęć