Dobra szkoła

Dyżury pedagoga

Dyżury szkolnej biblioteki

SIECIAKI

Hura !!!! Już wakacje !!!

• "Zamień marzenia na dźwięki"

Hania Mańkowska została laureatką Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej - "Zamień marzenia na dźwięki".

Gratulujemy sukcesu smileyyes

"Zamień marzenia na dźwięki" - Obrazek 1

• Wycieczka do parku linowego

W czwartek 14 czerwca klasa IV wybrała się do nowo otwartego Parku Linowego Koala w Dźwirzynie. Trasy były trudne, więc na pierwszy raz większość zdecydowała się na poziom zielony, tylko Filip zaszalał i poszedł na najwyższy. Mimo stresu wychowawczyni pani Agnieszki Torcz, poradził sobie super. Dzieci były bardzo zadowolone, ponieważ lubią takie wycieczki, szczególnie kiedy lekcje przepadają.

Wycieczka do parku linowego - Obrazek 1

• Z wycieczką do MKP Kotiwca Kołobrzeg

W dniu 18 czerwca 2018r. z inicjatywy rodziców z naszej szkoły - Państwa Polańskich uczniowie  z klas 0 - III wyjechali  do Kotwicy Kołobrzeg, który był przedsmakiem przed  jutrzejszymi  Mistrzostwami Świata(Polska - Senegal).
    Z zainteresowaniem zwiedzaliśmy cały obiekt, a później uczestniczyliśmy razem z zawodnikami na treningu na wielkim stadionie. Była to okazja do wspólnej zab
    awy i wspaniałe niesamowite przeżycie.

Z wycieczką do MKP Kotiwca Kołobrzeg - Obrazek 1

• Program "Dobry Start"

Program "Dobry Start" to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymują świadczenie bez względu na dochód.

Szczegóły programu znajdują się poniżej w odnośnikach (PDF):

1. DobryStart_1.pdf
    2. DobryStart_2.pdf

Więcej informacji na: www.mrpips.gov.pl/DobryStart

• Międzyszkolny festyn sportowy

strona w przygotowaniiu .................

Międzyszkolny festyn sportowy - Obrazek 1

• Rodzinny festyn  2018

W minioną sobotę, w Dźwirzynie, odbył się festyn z okazji Dnia Rodziny.

Była to impreza zorganizowana z inicjatywy Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im.

Jana Pawła II i Społecznego Gimnazjum w Dźwirzynie. Na scenie wystąpiły dzieci z klas 0 –III,

oraz uczniowie z klas IV-VII i gimnazjum. Mieliśmy okazję podziwiać taniec towarzyski, taniec współczesny, wiersze i piosenki w wykonaniu dzieci.

Nie zabrakło też przedstawień teatralnych, w których mogliśmy poznać talenty aktorskie naszych uczniów.

• Wycieczka klas 0-3 do Łeby

8 czerwca klasy 0-III wyruszyły na wycieczkę do Łeba Park.Wychowawcy wraz ze swoimi uczniami  mogli  zobaczyć naturalnych rozmiarów dinozaury i dowiedzieć się jak się nazywały i jakie były ich warunki życia . Ponadto zwiedzili świat bajek w 3d, zamek strachu, mini zoo, galerię minerałów i skamielin, jechali pojazdem Flinstonów, zwiedzili  małpi gaj, wioskę indiańską , strzelali  z łuku , weszli  do kopalni złota , jechali na Młyńskim Kole i kupili sobie wspaniałe pamiątki. Przez całą wycieczkę towarzyszyła wszystkim piękna ,słoneczna pogoda . Wiele dzieci zapowiedziało ,że wróci tutaj ze swoimi rodzicami,żeby pokazać im to idealne miejsce dla dzieci.