PPOŻ Bezpieczny Internet Żyjmy zdrowo ! BRD - ruch drogowy Ekologia TIK Bezpieczne ferie zimowe Pracownia komputerowa Szkolna biblioteka Regulamin korzystania z telefonów SPORT Bezpieczne wakacje Moje hobby, sukcesy, zamiłowania OSE

Uczniowie

Moje hobby, sukcesy, zamiłowania

Czekamy na Wasze zgłoszenia :)

• Szymon Biłeńki, uczeń klasy V, brał udział 14.10.2017  w Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu Dzieci i Młodzieży Kołobrzeg Sprint Cup. W wyścigu na 50m stylem motylkowym zajął I miejsce z czasem 40,82s, a stylem dowolnym (kraul) - II miejsce z czasem 35,04s. Szymon startował również w sztafecie 6x50m stylem dowolnym, która zajęła I miejsce. We wszystkich konkurencjach poprawił swoje rekordy życiowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• Szymon brał w sobotę udział w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej - Mityng Pływacki Laguna Cup 2017, gdzie startował w trzech konkurencjach i trzy razy stawał na podium. Na 100m stylem zmiennym zajął III miejsce i zdobył brązowy medal, na 50m stylem motylkowym i 50m dowolnym zajął II miejsca i otrzymał srebrne medale. We wszystkich konkurencjach poprawił swoje rekordy życiowe.

• Ania Woźniak jest zawodniczką klubu tańca sportowego Amber w Kołobrzegu. W sobotę 8 maja odbył się XVI wiosenny turniej tańca sportowego pod patronatem burmistrza Kamienia Pomorskiego organizowanego przez Federację Tańca Sportowego. Chociaż Ania niejednokrotnie brała udział w turniejach zdobywając nagrody  ten  turniej był szczególny, po raz pierwszy  miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności jako solistka w kategorii wiekowej do lat 11.  Mimo towarzyszącej tremy Ania zdobyła nie tylko złoto ale i wyróżnienie jako najlepsza zawodniczka w swojej kategorii.